Installagent.exe nedir? Installagent.exe virüs mü?

murat (12492) 7 yıl önce sordu

Installagent.exe nedir?

Installagent.exe virüs mü?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Installagent.exe nedir? Installagent.exe virüs mü?

Installagent.exe dosyası Windows 10 işletim sisteminde Magaza'nın bir parçasıdır.

C:\Windows\System32 altında bulunan Installagent.exe dosyası, bilgisayarda başka klasörlerde de bulunabilir.

Microsoft Windows [Version 10.0.14393] sürümünde  Installagent.exe 207KB boyutuna sahiptir.

 Installagent.exe dosyası özellikle Magaza üzerinden uygulama yüklerken veya uygulama güncellerken görev yöneticisi üzerinde görünebilir.

 Installagent.exe virüs değildir. Güvenilir bir dosyadır.