instangram şifremi unuttum

hilalaykut (1) 7 yıl önce sordu

instangram şifremi hatırlayamıyorum. aklımda olan şifreyi kabul etmiyor. nasıl değiştitebilirim şifremi

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Instagram Parolası Nasıl Sıfırlanır?

Instagram uygulamasında giriş ekranının altında Giriş detaylarını unuttun mu? Giriş yapmak için yardım al bölümüne dokunun.

Hesabına Eriş ekranında Kullanıcı adı veya Eposta kullan, veya SMS kullan'ı seçin.

Hangisi kolayınıza gelirse. SMS kullanda kayıtlı telefonunuzu girdiğinizde şifre SMS ile gelecektir. En kolayı bu sanırım.