İnstegram hesabımın adres, şifresini ve instegram e-postamı unuttum

mat7 (341) 4 yıl önce sordu
İnstegram  hesabımın adres, şifresini ve instegram e-postamı unuttum.

Nasıl geri alabilirim ya da alabilir miyim ?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

E-posta'sı veya telefon n umarası varsa alabilirsin, instagram Desteğe bildir.

mat7 4 yıl önce

e postayıda unuttum. Telefon numarasını yazdım fakat altta kullanıcı bulunamadı diyor . Ne yapabilirim ? @hydra (596)

mat7 4 yıl önce

Telefon numarasını bilgisayardan girdim o yüzden olabilirmi? @hydra (596)