İnstgram kayıtlı telefon numarası

ugurerzin01 (1) 2 yıl önce sordu

İnstgram hesabımda eski telefon numaram kayıtlı eposta görebiliyorum şifre yenileyebiliyorum ama hesap giriş sagliyamiyorum yardımcı olabilicek varmi

Toplam 1 cevap

ahmetakturk (31) 2 yıl önce cevapladı

Şifremi unuttum kısmına tıkladıktan sonra kullanıcı adını veya telefon numaranı değil doğrudan kayıtlı olan mail adresini yaz, Maile gelen şifreyi girdikten sonra şifre yenileyerek instagrama gir ve ikinci telefon numaranı ekle. Varsayılan telefon numaranı yeni numaran yaptıktan sonra eski telefonunu silebilirsin.