Intel 1. Nesil i5 işlemci için hangi ekran kartını önerirsiniz?

oguzhan08 (45) 3 yıl önce sordu

Biliyorum güleceksiniz ama yapacak bir şey yok.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Gülünecek bir şey yok, herkesin maddi durumu yetmeyebilir. Bütçe nedir? Oyun oynuyor musun yoksa günlük işler için mi?

oguzhan08 3 yıl önce

hem oyun için hem günlük işler için ama genel olarak mc among us pc toplarsam nvidia ge force now daki oyunlar fln

oguzhan08 3 yıl önce

bütçem ekran kartı için 500 600 arası

hydra 3 yıl önce

Geforce Now'da ki oyunlar için ekran kartının olmasına gerek yok ki? Kötü bir tane ekran kartı kullanırsın boşuna masraf etmeye gerek yok. Among US'u her PC açar, Minecraft ise işlemci ve RAM gücü ön planda değişen bir şey pek olmayacaktır. Geforce Now kullanacaksan Game+ Beta Premium için 1 aylık kodum var istersen verebilirim. @oguzhan08

oguzhan08 3 yıl önce

among us fln çok kasıyor ondan dolayı ekran kartı almak istiyorum Game+ Betayıda istersen verebilirsin

hydra 3 yıl önce

Ekran kartı olarak https://www.trendyol.com/turbox/amd-radeon-rx-550-2-gb-gddr5-128-bit-hdmi-dx12-ekran-karti-p-68961164?tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:electronics_z:bilgisayar-tablet-aksesuarlari_t:dsa_product_productsup_gl_s_&gclid=EAIaIQobChMI67qE_f7w7gIVLhoGAB3TTwIuEAAYASAAEgIjm_D_BwE bu iş görür.

hydra 3 yıl önce

Beta+ Premium Kodunu özelden yazdım. @oguzhan08