intel celeron gta 5 kaldır mı?

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

Intel Celeron 2.70 ghz 4 GB Ram var. GTA 5 Kaldırır mı? intel celeron işlemci ile gta 5 kaldır mı? Intel Celeron CPU ile GTA 5 oynanır mı?

ahmet23 1 yıl önce

Hiç deneme bence.Maksimum 6-8 FPS alırsın.

Toplam 2 cevap

hydra (3800) 1 yıl önce cevapladı

Kaldırmaz.

pinhan (142) 1 yıl önce cevapladı

Celeron, çok eski bir işlemci ailesidir. Elbette nesillerine göre farklılık gösterebilir ancak bu işlemciler günlük kullanım ve ofis kullanımı için üretilmiş işlemcilerdir (en hızlıları bile).

Bu işlemci ile yüksek sistem gereksinimleri isteyen yazılımlar ve oyunları çalıştıramazsınız.

Eğer çalıştırırsanız ya işlemciyi yakarsınız yada en iyi senaryo ile oyun menüsünden öteye geçemezsiniz.