Intel Chipset Sürücüsü Güncelleme

cowom (2) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar, Intel Chipset Sürücüsü'nü bir türlü bulamadım.

Bendeki sürüm: 10.1.1.40

Intel'in sitesinde: 10.1.1.42

Anakartımın sitesinde: 10.1.1.45

DriverPack sitesinde:10.1.2.85

İntel'in sitesinden ve anakartımın sitesinden indiriyorum. Yükleme aşamasında, bu sürüm önceki sürümü yükleyecek, diyor. DriverPack'a ise pek güvenmiyorum, zaten ESET uyarı veriyor..

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Anakartının sitesindekini yüklemen yeterli olur.

cowom 6 yıl önce

Anakartımın sitesinde: 10.1.1.45, yüklüyorum bu eski sürüm, sürüm düşürmek mi istiyorsunuz diyor.

omercik 6 yıl önce

Aygıt yöneticisinden chipset sürücüsüne sağ tıklayıp güncelleştir dedin mi? @cowom

cowom 6 yıl önce

''Windows güncelini arasın'' dedim. Kendi yükledi, benimkinden de eskisini yükledi..

cowom 6 yıl önce

@farurhenho

omercik 6 yıl önce

O zaman yapabilecek bir şey yok. Böyle idare et. @cowom

cowom 6 yıl önce

Başka çözümünüz yok mu?