Intel® Core i7-4770 İşlemcinin soket türü nedir?

wealwest (1) 4 yıl önce sordu

Intel® Core™ i7-4770 CPU'nun soket yapısını öğrenmek istiyorum. Intel® Core™ i7-4770 İşlemci soketi nedir?

Toplam 3 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Bu bilgiler detaylı olarak Intel sayfasında bulunur. Ek olarak buraya bırakayım:

Intel® Core™ i7-4770 İşlemci detaylı bilgi sayfası:

https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/75122/intel-core-i7-4770-processor-8m-cache-up-to-3-90-ghz.html

Bu sayfada Paket Teknik Özellikleri bölümünde Desteklenen Soketler başlığında FCLGA1150 olarak soket türünü görebilirsin.

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

LGA 1150 Soketine sahip.

ybaskin34 4 yıl önce

aynı konu açılmış ; yanıt yazmıştım. ( https://uzmanim.net/soru/islemci-soketine-nasil-bakarim-nasil-ogrenirim/98901 )

infinity 4 yıl önce

Peki, bunu bana niye diyorsun ? @ybaskin34

murat 4 yıl önce

@ybaskin34 @infinity başlığı değiştirerek sorunu çözeriz, dert etmeyin gençler

ybaskin34 4 yıl önce

@murat 👍 eyvallah abi. 😊

wealwest (1) 4 yıl önce cevapladı

Teşekkürler