İntel grafik sürücüsü yüklenmiyor, "Kurulum programı bir ya da fazla aygıt sürücüsünü yükleyemedi" sorunu

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce sordu

bu sorunu nasıl çözerim aygıt yöneticisinden yapabildim manuel kurulumda bu hata çıkıyor ben manuel kurulum yapmak istiyorum

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Display Driver Uninstaller programını kullanarak INTEL sürücüleri kaldırın. Ardından güncel INTEL sürücüsünü kurunuz. Display Driver Uninstaller programını indirmek için bu linke tıklayablirsiniz.