intel(R) Core(TM) İ5-3210M CPU @ 2.50GHz bellek:4.00 GB BİT:64 Bende hata veriyor, uyumlu değil mi acaba?

maya96 (1) 4 yıl önce sordu

Videonuzda belirttiğiniz gibi bütün adımları aynı uyguladım fakat, media creation tool programını indirdikten sonra ekrana windis yazısı geliyor, daha sonra ise hata deyip çıkıyor.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

USB'ye tekrar yazdır, farklı flash bellek varsa onda da dene. İnternetten .iso olarak bulabilirsin onu rufus ile USB'ye yazdır.

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 kurulum aşamasında uyumsuz donanımları gösteriyor.

* Windows 10 yükseltme işlemine başlamadan önce mutlaka Antivirüs yazılımı varsa devreden çıkartılmalı.  Hatta  temiz önyükleme ile bilgisayarı açmalısın: https://uzmanim.net/soru/windows-7-temiz-onyukleme-nasil-yapilir/16911

* Bilgisayara bağlı USB, yazıcı filan varsa tüm harici donanımları çıkarmanı öneririm.

* Yükseltme işlemini yeniden başlat. Belki indirilen dosyalarda sorun olabilir.

Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa Windows 10 yüklemesi başarısız oldu hatası alıyorsan RAM gibi donanımlarda veya diskinde sorun olabilir.