İntel true key nasıl kaldırılır.

ataberk11 (67) 7 yıl önce sordu

bu soruya baktım http://uzmanim.net/soru/intel-security-true-key-kaldirma/72293

yine aynı sorunla karşılaştım...

sorunum uninstall deyince bir sorun oluştu diyor.

Toplam 2 cevap

ahmetsamil (268) 7 yıl önce cevapladı

ataberk11 7 yıl önce

bu güvenl mi

ahmetsamil 7 yıl önce

Tabi ki güvenli.Bu site tarafından cevaplandırılmıştır.

alp077 (1) 7 yıl önce cevapladı

Intel Security True Key kaldırma

  1. Bilgisayarımcan C sürücüsüne gidin.
  2. Program Files altında Intel Securityklasörünü bulun. Eğer 64 bit sistem kullanıyorsanız uygulama C:\Program Files (x86) klasöründe olabilir.
  3. Daha sonra True Key klasörüne gidin.
  4. Bu klasörde bulunan Uninstall.exedosyasını sağ tuşla tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin.
  5. Açılan pencereden Remove butonuna tıklayın.

Bu işlemden sonra Intel Security True Key uygulaması başarı ile kaldırılacaktır.