IntelSoftwareAssetManagerService.exe nedir?

acemiadam (220) 4 yıl önce sordu

Görev yöneticisinde adı IntelSoftwareAssetManagerService.exe olan bir dosya var virüs olabilir mi? Bazen bilgisayar yavaşlıyor bakıyorum  IntelSoftwareAssetManagerService.exe dosyası çok cpu kullanıyor.

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarında bir Intel donanım varsa IntelSoftwareAssetManagerService.exe uygulamasını görev yöneticisinde görmen doğaldır.

Bu dosya Intel® WiDi Software Asset Manager uygulamasına ait. IntelSoftwareAssetManagerService.exe dosyası güvenilir bir dosya, virüs değil.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

IntelSoftwareAssetManagerService.exe virüs değildir intel'in bir programı ama virüs olduğunu sanıyor isen

Görev yöneticisini aç ve IntelSoftwareAssetManagerService.exe'ye sağ tıkla ve dosyasının konusuna git

Ardından Virüs Tarama'ya sürükle ve tara