İnternet Bağlantısını yapamıyorum diğer cihazlardan bağlanıyorum fakat kablolu bağlantıda bağlanamıyorum

ben1907 (1) 9 yıl önce sordu

Abiler şimdi ben normalde bağlanıyordum internete fakat bir gün aniden gitti .Diğer cihazlardan bağlanıyorum fakat kabloyla bağlandığımda internet var gözüküyor fakat açılmıyor NOT:boşuna cmd ye kod yaz demeyin onları denedim

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

DNS değiştir, düzelir..

8.8.8.8  ve  8.8.4.4 yapabilirsin. Yine olmazsa ethernet bağlantını önce devre dışı bırak sonra yeniden devreye al. Yine düzelmezse buraya yaz.

http://uzmanim.net/soru/laptopta-internet-var-ama-tarayicilar-baglanamiyor-hatasi/13771