Internet Download Manager FREE(Ücretsiz) sürümü var mı?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

İDM (İnternet Download Manager) FREE (Ücretsiz) sürümü var mı?

Toplam 3 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Internet Download Manager ticari bir program olduğundan ücretlidir.Ücretsiz versiyonu bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bulunmuyor. Ücretsiz bir indirme yöneticisi arıyorsanız, alternatif programlar bulmak durumundasınız.

Free Download Manager, EagleGet gibi uygulamalar ücretsiz indirme yöneticilerine bazı örnekler.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Internet Download Manager'in ücretsiz versiyonu bulunmuyor. Ücretsiz alternatifler var ama IDM kadar başarılı değiller bence

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

internet download manager ömür boyu lisans (tıkla)

Bir defa para ver, ömür boyu kafan rahat olsun. Ben bunu seneler önce yaptım, sanada tavsiye ederim :)

Ve sen bunu herhalde başta youtube olmak üzere web'de video download için istiyorsun, öyle olmalı. Bununla alakalı olarakta çok başarılı ve problemsiz bir download yöneticisi olduğundan hiç kuşkun olmasın. Çok memnun kalarak kullanırsın, bu kesin :)

toprak34 6 yıl önce

@temmuz ahaha :) abi tam da üstüne bastın :)