Internet erişimi yok MEDİA ADAPTOR: MEDİA DİSCONNECTED

woow (18) 6 yıl önce sordu

Dün akşam hiçbir şey yoktu. Ancak sabah bilgisayarı açtığımda wifi erişimi olduğu halde İnternet erişimi alamıyordum cmd ye ipconfig yazdım Ethernet adapter Ethernet, Tunnel adaptar isatap ve wireless lan adapter yerel ağ bağlantısında media disconnected yazıyor. Windows yerel sistemi... hariç internete hiçbir uygulama erişemiyor. Yabancı forumlarda bu konuyu buldum ancak ingilizcem anlamaya yetmedi.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Kullanıcı Comodo Firewall yazılımını kaldırdıktan ve bilgisayarı yeniden başlattıktan  sonra sorun MEDİA ADAPTOR: MEDİA DİSCONNECTED hatası çözülmüştür.