Internet explorer 9.0.8112.16483 sorunu

ferhat38 (1) 10 yıl önce sordu

iyi akşamlar avast kullanıyorum internet explorer günceleme uyarısı veriyor güncelle dediğimde bilgisayarınız için kullanılabilir güncelleştirme yok diyor acaba neden olabilir çözümü nedir explorere sitesinden indiriyorum gene hata veriyor nasıl çözebilirim bunu acaba

cemkara 10 yıl önce

işletim sisteminiz nedir?

ferhat38 10 yıl önce

windows 7 home basic 64 bit

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Internet Explorer 11 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Türkçe bölümünün karşısında İşletim sisteminize uygun olan sürümü seçin ve indir butonunu tıklayın.

Yukarıdaki Internet Explorer 11 Offline yükleme paketi ile kurulumu deneyebilirsiniz.

ferhat38 10 yıl önce

işletim sistemi desteklenmiyor uyarısı veriyor explorer 11'i yüklemek için windows 7 sp1 veya server 2008 rs 2 sp1 gerekli uyarısı çıkıyor

hakan 10 yıl önce

işletim sisteminiz nedir?

ferhat38 10 yıl önce

windows 7 home basic 64 bit

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Muhtemelen Windows Güncelleştirmeleriniz eksik.

Denetim Masasından Güncelleştirmelere girin ve Windows güncellemelerini yükleyin.  Internet Explorer  11 için Windows 7 SP1'in yüklü olması gerekir.

Windows güncellemeleri yüklendikten sonra Internet Explorer 11 sürümünü yükleyebilirsiniz.