"Internet explorer yanıt vermiyor" hatası nasıl çözülür?

arzumemmed (1) 8 yıl önce sordu

İnternet explorer yanıt vermiyor. Beyaz sayfa şeklinde açılıyor ve yanıt vemeden kendi-kendine kapanıyor. İnternet exploreri sıfırlamayı, internetden yeniden yüklemiyi  de denedim. Ama çözüm bulamadım. Bu sorun oluştuğundan bu yana skype de "bağalanamıyor" hatası vermeye başladı. Rica etsem yardım edermisiniz?

Toplam 3 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

explorer windows işletim sistemiyle beraber yüklenen bir program microsoft hatalarını düzelten araçları burdan indirelilirsiniz http://go.microsoft.com/?linkid=9779673&entrypointid=RNP

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Skype bağlanamıyor hatası, büyük olasılıkla eski bir skype sürümü kullanmanızdan kaynaklıdır.

Skype son sürümü indirdiğiniz halde hatayı almaya devam ederseniz, bilgisayarınızda kullandığınız antivirüs programını kapalı duruma getirin, Firewall varsa kapalı duruma getirin ve tekrar deneyin.

arzumemmed (1) 8 yıl önce cevapladı

Hepinize çok teşekkür ederim, çözülürse bir daha teşekkür edicem)

arzumemmed 8 yıl önce

arkadaşlar, önerileriniz denedim ama sorunlar hala çözülmedi(