Internet Explorer yasaklı sitelere girme

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar, Mozilla ve Chrome sistemi yavaşlattığı için tarayıcı olarak sadece Internet Explorer kullanıyorum. Acaba Internet Explorer'da yasaklı sitelere nasıl girebilirim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

DNS Değiştirir ve yabancı DNS'lerden birini atarsan bazı belli siteler hariç, yasaklı sitelere girebilirsin (Google DNS tavsiye ederim: 8.8.8.8 - 8.8.4.4)

 DNS nasıl değiştirilir? (tıkla)

Ayrıca iyi bir VPN uygulaması ile yasaklı sitelere girebilme problemi tamamen çözülebilir:

En iyi ücretsiz VPN hangisi? (tıkla)

CyberGhost VPN nedir, Nasıl Kullanılır ? CyberGhost 6 sürümü nasıl kullanılır? (tıkla)

Betternet Windows uygulaması (tıkla)

Uzmanim.net vpn konuları için site içi arama sonuçları (tıkla)

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

VPN kullandığınız zaman bilgisayarınızın tüm internet trafiği VPN üzerinden sağlanacağından tüm yasaklı sitelere tarayıcı farketmeksizin girebilirsiniz.