İnternet Explorer yüklemesi tamamlanmadı

spoken0166 (1) 6 yıl önce sordu

Bilgisayarıma Explorer'ı kuramıyorum. Kullandığım program sadece explorer 11 i destekliyor. Bilgisayarımdan kaldırdım windowsun sitesinden bütün sürümlerini denedim. Güncellemeleri yaptım dolum çubuğu en sonuna geldiğinde ''İnternet Explorer Yüklemesi Tamamlanmadı'' diye bir hata çıkıyor sadece.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Çevrimdışı yükleyici ile mi deniyorsun? Internet Explorer 11 çevrimdılı yükleyiciyi şu adresten indirebilirsin:

Windows 7 SP1 32-bit
Windows 7 SP1 64-bit

Kurulum için indirdiğin dosyayı sağ tuşla tıkla ve açılan pencereden "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seç.

Ayrıca kullandığın Windows 7 işletim sisteminin tüm güncellemelerinin yüklü olduğundan emin ol.

spoken0166 6 yıl önce

Verdiğiniz iki linkide denedim Hakan Bey fakat ikiside galiba 32 bit için. Desteklenmedi uyarısı veriyor.

hakan 6 yıl önce

@spoken0166 linki düzenledim. Microsoft'un sitesinden direkt kopyalamıştım. Orada da hatalıymış. Şimdi tekrar deneyebilirsin