İnternet geçmişi tamamen silme

ccvvbb61 (20) 10 yıl önce sordu

İnternet geçmişimi tamamen nasıl silebilirim ?

Toplam 2 cevap

taha6161 (-99453) 10 yıl önce cevapladı

İnternette girdiğiniz siteler tarayıcı geçmişi hariç 1 yerde daha saklanır. Tarayıcı geçmişinizi sildikten sonra C:\Documents and Settings\kulancıadı\Local Settings\Temporary eğer burdan bulamıyorsanız bilgisayarınız C:/ Ve D:/ bölümlerine Temporary dosyasını aratın bulduğu zaman bu dosyayı silin. Bir daha tarayııcı geçmişi hariç hiç bir yere kaydedilmiyecek. Saygılarımla...

senseihacker (1) 10 yıl önce cevapladı

Ccleaner yardımcı olacaktır.https://www.piriform.com/ccleaner Buradan indirebilirsin