İnternet gidip geliyor

alperengulden12 (1) 6 yıl önce sordu

Türk telekom internet 5 dk arayla gidip geliyo bunun bi çözümü yok mu?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Şu sıralar türktelekom bağlantılarında (İstanbul) bir problem yaşanıyor. Düzelmesini beklemek lazım.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Bu sorun ben ve çevremdeki Türk telekom kullananlarda bolca görülmeye başladı. Özellikle son 2 gündür sıklaştı. Sorun siber kaldırı kaynaklı olabilir. Şu wannacrypt denen worm türü virüs pek çok ağı etkiledi. Türk telekom da ayını almış olabilir.