İnternet hat değerlerim nasıl?

mutlusen (1) 4 yıl önce sordu

Merhabalar arkadaşlar,

Sizce resimdeki değerlerle sıkıntısız bir şekilde maksimum ne kadarlık bir hız alırım ?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

SNR Margin değerleri iyi görünüyor. 24 mbps'a kadarlık paket mi kullanıyorsun? İnternet servis sağlayıcınla görüştün mü? Fena değil denecek bir altyapın var anladığıma göre..

mutlusen (1) 4 yıl önce cevapladı

24 Mbps fakat 100 Mbps almak istiyorum, herhangi bir kopma sorunu falan olur mu, onu merak ettiğim için sordum.

omercik 4 yıl önce

Alt yapın destekliyorsa alabilirsin sadece. Bunu alıp alamayacağını biz bilemeyiz. İnternet şirketine sorman lazım, en doğru bilgiyi onlar verir.