İnternet hızı yazılımsal olarak hızlandırılabilir mi?

ahmet5847 (92) 6 yıl önce sordu

İnternet hızını yazılımsal yolla hızlandırmak mümkün mü ? modemin internet hızına etkisi olur mu ya da modemin konumunun etkisi olur mu ?

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Herhangi bir internet hız arttırıcı programla internet hızınızı arttırmanız mümkün değil ( mümkün olsa bile size çok az bir artış sağlar ), internet sağlayıcın sana o hızla interneti vermiş. senin olduğun şehirde Fiber Altyapı yoksa internet sağlayıcın fiberse ( Yüksek hızlı internet ) Fiber altyapı olmadığından sana verecek maximum değerler çok düşüktür.