İnternet hızım bir anda düşüp tekrar yükseliyor

namepas (1) 7 yıl önce sordu

Anlamadığım bir şekilde internet hızım bir anda düşüp sonra tekrar eski haline geliyor mesela ben 950 kb ile indirirken o bir anda 300 kb a düşüyor ve düşerkende internet kesilip geri geliyor bunu nasıl çözebilirim? indirme yaparken çokta önemli değil ama online oyun oynarken çok büyük bir sıkıntı yaşıyorum.

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Bu durum donanımsal bir hata değil tamamen internet hızınız ve modeme yakınlığınız veya çevrenizdeki elektronik cihazlar dahi olabilir

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

İnternet sağlayıcınız Ttnet midir ?
Eğer öyleyse telefon hattı kullanıma geçince internet kesintisi yaşayabiliyorsunuz.

edizgokaslan (28) 7 yıl önce cevapladı

altyapı meselesi de olabilir müşteri hizmetlerini ara