Internet Information Services (IIS) 10.0 Express nereden indirebilirim?

alattin (16999) 6 yıl önce sordu

Internet Information Services (IIS) 10.0 Express nereden ve nasıl indirebilirim?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Internet Information Services (IIS) 10.0 Express geliştiriciler için olan basitleştirilmiş bir web sunucu uygulamasıdır.

Internet Information Services (IIS) 10.0 Express indirmek için buraya tıklayın.

Eğer 64 bit işletim sistemini varsa açılan indirme penceresinden iisexpress_amd64_tr-TR.msi dosyasını (Türkçe), 32 bit işletim sisteminiz varsa iisexpress_x86_tr-TR.msi dosyasını seçin.

Kurulumu ingilizce yapmak istiyorsanız bu dosyaların TR değil US sürümlerini indirin.