internet sadece pc de çalışıyor wifi işlevini telefonlarda görmüyo açil yardıım

mevolii (1) 8 yıl önce sordu

modemin WPS/WLAN ışığı yanmıyor ayrıca modem interneti sadece bilgisayarda çalışıyor  telefon vs. aletlerde wifiye bağlanamıyoruz telefonda aralıkta değil diyor   SSID: ZyXEL_8448  ACİL YARDIIM LÜTFEEN

Toplam 1 cevap

taha17 (91) 8 yıl önce cevapladı

Öncelikle şifreyi yanlış girmediğinden emin ol ben bu konulardan tam anlamıyorum ama burada sana yardım eden biri çıkacaktır yada müşteri hizmetlerini arayabilirsin internetin ttnet ise 444 0 375 i arayarak yardım alabilirsin.