internet tarayıcıları nethamal sorunu

umutcaner (1) 9 yıl önce sordu

ben minecraft oyunu indiriken nethamal diye bir belayla karşılaştım ana sayfam nethamal oldu değiştirmek istedim ama yöneticiniz tarafından denetleniyor diye bir yazı çıkıyor baktım böyle haberlerinize virüs programı indirdim sildim yine olmadı bir uzantı var cse diye onuda dediğiniz gibi yaptım sildim chrome sıfırlandı ama yine uzantılar var napmalıyım yardım edin pc yavaşladı ?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

NetMahal tarayıcı korsanı nasıl temizlenir? netmahal temizlemede tek ve kesin çözüm bu linkte anlatılan.

Linkte anlatılanları adım adım yapın. Aşamalar sizin için çok teknik kalıyorsa, bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz.

Dikkatli olursanız aşamaları rahatlıkla yapabilirsiniz.