Internet uzerinden ders dinleyecegim hangi marka-model bilgisayar onerirsiniz ?

drdrnr (1) 6 yıl önce sordu

Başlıkta da belirttigim gibi internet üzerinden online egitim alacagim yaklaşık 3 yila yakın bir süre.  Bu nedenle kaliteli bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Hangi marka modeli onerirsiniz ?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Söylediğinize göre çok performanslı olmayan günlük işler için uygun bir laptop bakıyorsunuz.Sizin ihtiyacınızı Core i3 veya mümkünse Core i5 bir uygun fiyatlı bilgisayar rahatlıkla görecektir.Sizin isteğinizde bilgisayarın işlemci gücü önemli halde olacak ekran kartı daha arka planda kalacaktır.Marka-Model konusunda ise benim şu marka seçmek yerine belirli donanım filtreleri belirleyerek seçmek daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.Aşağıdaki modellere bakabilirsiniz. Core i3 veya Core i5 serilerinde de çift çekirdek/dört izlek olduğundan aralarında farklar günlük kullanımda önemsiz olacaktır diye düşünüyorum.İlk sıradaki dell fiyatıyla epey avantajlı duruyor.

Öneri 1

Öneri 2

Öneri 3