İnternete Bağlanamıyorum Ne yapabilirim ?

moskun (1) 4 yıl önce sordu

2-3 gündür modemde dsl ışığı yanıp sönüyor ama internet ışığı hiç yanmıyor dolayısıyla internete bağlanmoyor ne yapabilirim.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Kabloları kontrol etmeni tavsiye ederim çünki benim internet de de böyle bir sorun var ve kabloyu birazcık haraket ettirince internet gidiyor sonra birazcık kablosunu ileri basıyorum yani ittiriyorum internet tekarardan geliyor.

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

İnternet Servis Sağlayıcınla görüş, bazen geçici olabiliyor ancak yine de ara.