İnternete girdiğimde reklamlar çıkıyor, reklamlardan nasıl kurtulabilirim?

kadir007 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba kolay gelsin öncelikle ben internete girdiğimde bir sayfayı aradığımda reklam sayfaları cıkıyo bir siteye girdiğimde sürekli reklam cıkıyo sizin sitenizden baktım ama hiç bişey anlamadım lütfen bana bi anlatırmısınız kolay bi şekilde virüslerden nasıl kurtulabilirim sitenizde bir kaç tane programdan bahsediyosunuz bu programların hangisini uygularsam virüslerden kurtulabilrim ve karsıma cıkmaz bi daha ?

Toplam 2 cevap

kullanici695722 (1) 8 yıl önce cevapladı

modeme reset at büyük ihtimal inşalla düzelir kardeş

kullanici194404 (32) 8 yıl önce cevapladı

İlk olarak Malwarebytes ile tarat ve virüsleri karantinaya al.

İkinci olarak AdwCleaner ile tarat(restart atmanı isterse yap) ve virüsleri sil.

Sonra HitmanPro ile ikincil tarama gerçekleştir.

Virüs gitmiş olacaktır.

Şunlardan birini yüklü bulundur: Avira, AVG, Avast ve Malwarebytes Endpoint Security

kullanici194404 8 yıl önce

Endpoint Security ücretlidir.