İnterneti kullanmadığın zaman internetin gitmesi sorunu.

ghostdead11 (62) 7 yıl önce sordu

Pc'de 2 gündür bu sorun var. Mesela chrome'da gezerken internet normal bir şekilde çalışıyor veya Euro Truck Simulatör 2 Online oynuyorum internet yine gitmiyor.Ama PES 2017 ve Euro Truck Simulator 2(online olan değil normal) gibi internet gerektirmeyen oyunları oynayınca internet bir süre sonra gidiyor.Anlamadım gitti bu sorunu.

safadam 7 yıl önce

@ghostdead11 Yada Baska Bir İnternete Baglanmayı Deneyiniz.

ghostdead11 7 yıl önce

Telefonumun internetini açıp denedim sonuç aynı @safadam

Toplam 3 cevap

mutecessis (216) 7 yıl önce cevapladı

Sebebi belirki bir süre interneti kullanmadığında güç tasarufu yapmak için aktif edilmiş bir ayar olabilir.

safadam 7 yıl önce

meraklii olabilir

safadam (-84) 7 yıl önce cevapladı

TTNET kullanıyorsanız Onlarla İletişime Geçin.Veya Herhangi bir modem kullanıyorsanız onlarla iiletisime gecin yada videolardan arastırın

ins yardımcı olmusumdur.

Amin.

by safadam Sunar.

ghostdead11 (62) 7 yıl önce cevapladı

Telefonumun internetiyle de denedim sonuç aynı.Aslında normalde wifide otomatik olarak bağlan seçili değildi.Bende onu seçtim şuan sadece arada bir internet gidiyor geliyor gibi oluyor okadar.Aslında pekte sıkıntı yok.