internetim gidip geliyor

kullanici24286 (1) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarda internet gidip geliyor sorun gidericiyi açtığımda hata veriyo sorunu nasıl çözerim?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Önce modemini kaptarak yeniden başlat. Problem düzelmezse aşağıdakileri uygula:

Güç seçeneklerine gir, var olan güç ayarındaki Plan ayarlarını değiştir'e tıkla, Gelişmiş güç ayarlarını değiştire tıkla, Kablosuz Bağdaştırıcı Ayarları'nı tıklayıp Pilde seçeneğini En Yüksek Performans olarak değiştir. Bilgisayarı yeniden başlat.