İnternetim sürekli kopıyor

atakan6464 (1) 6 yıl önce sordu

Ttnet kullanıcısıyım ve internetim hern gün kesiliyor ve geri kapatıp açmayınca gelmiyor. Bir kere şifresini değiştirdim sorun düzeldi ama 1 haftadır aynı sorun devam ediyor ne yapmam lazım iyi forumlar

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Windows da karşılaşılan WiFi sorunları ve çözümleri (tıkla)

Konu muhtevasındaki çözümleri ve özelliklede "WiFi bağlantısı belirli aralıklarla kopuyor" alt başlığı altında gösterilen çözümü denersin.

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Bence En iyisi müşteri temsilcisine başvurman benim internetimdende Wifi sorunu var Laptoplardan, PC lerden girince sıkıntı yok telefonlar wifi ye bağlanmıyor.