İnternetim var fakat youtube girince internete bağlanın veya bu sayfa bulunamadı hatası veriyor sorun ne olabilir

aliosman19 (1) 1 yıl önce sordu

İnternetim var fakat youtube girince veya ilk başta google girince karşıma sayfa bulunamadı veya internetin yok hatası alıyorum sebebi ne olabilir

Toplam 1 cevap

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba, ağ ve paylaşım merkezinden DNS atamış olabilir. Kolay yöntemi network reset yapmak ya da ip4 özelliklerinden manuel olarak 8.8.8.8 (google) DNS girmek. Olmazsa yardımcı olurum.