İnternette flüdün harf notalarını gösteren site

enes43 (3) 2 yıl önce sordu

Bir müziğin do re mi tarzında gösterilen notalarına erişmek istiyorum ancak arama motoruna yazdığımda karşıma sembollü gösterim tarzında çıkıyor.Ve o müziğin harf notalarını bulamıyorum.Müzikleri harf notuda dahil olmak üzere yayınlayan bir site var mı flüt için?Ya da bu sembolleri harfe çeviren bir program var ise de olur.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Hiç anlamam ama senin için araştırdım, şöyle bir site buldum: https://noobnotes.net/popular/

Herhangi bir şarkının üzerine tıkladığında Note Format bölümü var. Oradan DoReMi seçersen sana notaları şekil olarak değil harf olarak gösteriyor.

A-B-C dersen harf olarak gösteriyor.  Sanırım işini görür.