internette kendime nasıl önceilk verebilrim yani tplink modeminde

honeybuch2 (1) 7 yıl önce sordu

modemime komşuda bağlanıyor ben bu internette kendime nasıl öncelik verebilirim tp link modemde rezerve nasıl yapabilirim

hakan 7 yıl önce

Modem modeli nedir?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Modemden IP ye öncelik vermek nasıl yapılır? (tıkla)

Daha fazla bilgi @hakan ve @murat 'ın kendilerinde :)

TP-Link modem arabirimlerindede alttakine benzer bir düzenleme olmalı (Belki modele göre değişir).

Trafik Sınırlama öncesinde Trafik Eşleme ve Trafik Sınıflandırma düzenlemeleri yapılır. En son olarakta Trafik Sınırlama.. İşlem tamam olur.

Bu düzenleme ve ayarlamalara QoS sekmesinden ulaşılır.