İnternetten Windows 8 Yapma

ahmetsamil (268) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarımı Windows 8 sürümüne çevirmek istiyorum.(Bende Windows 7 Ultimate var)İnternetten her ne kadar araştırsam da en güvendiğim yer burasıdır.Bu nedenle yardımcı olursanız sevinirim.İnternetten indirip kendim yapabilir miyim?

http://www.iobit.com/iobit-winmetro.php

Örnek olarak yukarıda verdiğim linkten indirip yapabilir miyim?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

WinMetro, Windows 7 veya Windows Vista, Windows XP için  Windows 8 arayüzü sağlıyor.

WinMetro güvenilir bir yazılım yüklemedinizde sakınca yok. Tabi bu tür uygulamaların belli bir oranda yavaşlamaya sebep olacağını unutmayın.

WinMetro uygulamasını buradan indirebilirsiniz

ahmetsamil 9 yıl önce

Uygulamalar belli bir oranda yavaşlayacak derken? Anlamadım yani bildiğimiz yavaşlama mı olacak :)

cemkara 9 yıl önce

Windows 7 üzerine bu tür uygulamalar yüklerseniz sisteminiz yavaşlayabilir demek istedim. Deneyip görebilirsiniz. Belki fark edilmez bile.

ahmetsamil 9 yıl önce

Peki yapmamı tavsiye eder misiniz?

cemkara 9 yıl önce

Deneyebilirsiniz. Eğer bir yavaşlama olursa kaldırırsınız.