IOBIT benzeri temizlik uygulaması var mı?

lucas77 (199) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar öncelikle merhabalar, başlıkta saymış olduğum programlar hariç en az Comodo kadar etkili veya başka bir temizleyici program biliyormusunuz? Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Saygılarımla, teşekkürler.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

CCLeaner dışında temizlik uygulaması kullanmıyorum gerek görmüyorum, önermiyorum. Elle temp ve prefetch dosyalarını silseniz yeter, CCLeaner ile de kalıntıları falan temizlersin, kayıt defterini düzeltirsin.

gorele28 (387) 3 yıl önce cevapladı

Aynen bende CCLeaner kullanıyorum gayet güzel bir program @hydra