iobit.com sitesi güvenilir mi?

ataberk11 (67) 7 yıl önce sordu

arkadaşalar bu site güvenli mi http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

iObit resmi sayfalarının ve programlarının tamamı güvenlidir, problem olmaz.

Fakat bazı uygulama'larının PC'ye yüklenmesinde program'a eklenmiş reklam ve yan programlarda olabilir. Yükleme öncesinde bunların bilinmesinde ve yükleme yapılırken dikkat edilmesinde fayda olur.

Bu arada iObit Uninstaller programı oldukça faydalı bir programdır. Program uninstallerinde temiz kaldırım yapar, geride artık dosya ve regedit kayıtları bırakmaz vede ayrıca sistemde kaldırılması zor olan/kaldırılamayan programların zorla kaldırılmasını gerçekleştirir; çokça bilinen başarılı bir programdır. Tavsiye edrim.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

evet bu site son derece güvenlidir http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php IObit Uninstaller programını kuraken

önerdiği programlar olabilir tik işareti varasa onları kaldırın siz sadece IObit Uninstaller  programını kurulumunu yapın