iOS 7 güncellemesinden sonra Mesajlar / iMessage çalışmıyor

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

iPad veya iPhone cihazlarınızda iOS 7 güncellemesinden sonra MesajlariMessage çalışmıyor olabilir. Pek çok iPad ve iPhone kullanıcısı iOS 7 güncellemsinden sonra Mesajlar / iMessage uygulamasının çalışmadığını rapor ettiler.

iOS 7 güncellemesinden sonra  iMessage çalışmıyor sorunun çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

iPad veya iPhone cihazlarınızda iOS 7 güncellemesinden sonra Mesajlar iMessage çalışmıyorsa aşağıdaki çözümleri deneyebilirsiniz.

  • Ayarlar > Mesaj bölümüne girin. iMessage kapatın ve açın.
  • iPhone'da Ayarlar > Hücresel  bölümünden Hücresel veriyi kapatın. Wi-Fi ağa bağlı olduğunuzdan emin olun sonra  Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla seçin. Mesajlar / iMessage çalışıyor mu kontrol edin.
  • Tüm bunlar işe yaramaz ise iPad / iPhone yedekleyin sonra restore edin.

iOS 7 ile gelen bir sorun. Muhtemelen önümüzdeki günlerde çıkacak iOS 7 güncelleştirmeleri ile iMessage sorunu çözülecektir.