iOS 9 denetimleri özelleştir yok

ebuhasan (30) 5 yıl önce sordu

iOS 9.5 yazılıma sahip bir iPad 4 mini kullanıyorum. Denetim merkezini özelleştirmek istiyorum. Ancak, denetimleri özelleştir yok! Aradım bulamadım. Elimi yukarı kaydırıyorum, buradaki sekmeler zamanla kayboldu. Ne yapacağım?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

iPhone ve iPad'de denetim merkezini özelleştirme iOS 11 ve üzeriyle birlikte mümkün. iOS 9.5 yazılımında bunu yapamazsın.

ebuhasan (30) 5 yıl önce cevapladı

Daha önce vardı diye hatırlıyorum. Denetim merkezi kısayolunda döndürmede dahil kayboldu. Apple tarafından bir kez daha mağdur edildik anlaşılan. Şimdi bir sorun daha var, ekran döndürmesini durduramıyorum.

ilkaybaki 5 yıl önce

@ebuhasan Ayarlarından ekran döndürmesini durdurabilirsiniz.