İOS Cihazlarında Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce sordu

İphone ekran görüntüsü nasıl alabilirim ?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

İOS cihazlarda ekran görüntüsü almak için ; Cihazın Güç Düğmesine ve Home Tuşuna Birlikte Basılır.

 Ardından sol alt köşede almış olduğunuz ekran görüntüsünün küçük bir önizlemesi karşınıza çıkar. Bu önizlemeyi ;

  • Sola doğru sürüklerseniz ekran görüntüsünü otomotik olarak cihaza kaydeder.
  • Önizlemeye tıklarsanız ayrı bir ekran gelip burada almış olduğunuz ekran görüntüsünü düzenleyebilir ( yazı , çizim vs. ) ardından üstte bulunan bitti butonuna basarak ekran görüntüsünü kaydedebilirsiniz.