IOS kullanıcısıyım ve 10 gün önce sildiğim whatsapp konuşmasını geri yüklemem lazım

caglagrc (1) 9 yıl önce sordu

10 gün önce bi whatsapp konuşmasını sildim. şuan o konuşma lazım bana. nasıl geri yükleyebilirim ???

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

WhatsApp mesajları yedekler. Bu işlem otomatik olarak yapılır.

Silinen WhatsApp mesajlarını geri getirmek için, WhatsApp'ı kaldırın ve daha sonra yeniden yükleyin.

Fatat burada şöyle bir sorun var. WhatApp sadece 7 gün öncesine kadar yedek tutulur.

Bunun dışında kalan mesajlaı geri getirebilmek için iPhone Aesus silinen veri kurtarma programını deneyebilirsiniz.

caglagrc 9 yıl önce

çok teşekkür ederim