IOS Twitter güncellerken "cihaz desteklemiyor" diyor, ne yapmalıyım?

jackrudolphgs (59) 2 yıl önce sordu

iPod Touch 5 kullanıyorum. Twitter uygulamasını kullanırken birden bire hata verdi. Güncellemeye çalışırken hata verdi "cihaz desteklemiyor" falan dedi. Bunun için ne yapabilirim ?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

https://help.twitter.com/tr/using-twitter/twitter-ios-app-not-working

Buradaki bilgiye göre "Cihazınız hâlâ iOS 13.3 veya altındaki sürümleri kullanıyorsa, Twitter uygulamanız daha yeni sürümlere güncellenmeyebilir."

Bundan dolayı güncellenmiyor olabilir.

jackrudolphgs 2 yıl önce

Bunun için ne yapabilirim peki. Eski sürüm kullanıyordum hata verdi kaldırdım şimdi yükleyemiyorum

jackrudolphgs 2 yıl önce

Ben eski sürüm kullanmak istiyorum zaten güncelleme istemiyorum ama şimdi eski sürüm bile kuramıyorum..