IOS ücretli uygulamaları ücretsiz indirme

ademcinar (11) 7 yıl önce sordu

App Store'daki ücretli uygulamaları ücret ödemeden nasıl indiririm? App Store'daki ücretli uygulamaları jailbreaksiz nasıl ücretsiz indiririm?

Bazı arkadaşlarımdan bunu duydum. App Store'da ücretli olan uygulamaları ücretsiz olarak indirebiliyorlarmış.  Bende ücretsiz indirmek istiyorum. Bi de ücretsiz olarak bir siteden bulsam yüklesem sorun olur mu?

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

crackli olduğu için sıkıntı olabilir güncelleme sorunu online ise servere girmeme sorunu gibi sorunlar yaşanabilir

toprak34 7 yıl önce

@nvidiagtx mobil de online ise online a girer bilgisayar gibi değildir