iOS9 yükledikten sonra arandığında ya da diğer uygulama bildirimlerinde telefonumda ses çıkmaması ?

ergin (2539) 8 yıl önce sordu

iOS9 güncellemesini yükledikten sonra telefonum arandığında ya da diğer uygulama bildirimlerinde telefonumda ses çıkmıyor?

Toplam 1 cevap

ergin (2539) 8 yıl önce cevapladı

iOS9 güncellemesini yükledikten sonra telefon arandığında ya da diğer uygulama bildirimlerinde telefondam ses gelmiyor probleminin çözümü için;

iOS9 güncellemesini geri alıp bilgisayardan tekrar iOS9 güncellemesini yükleyerek sorun çözülmüş olacaktır.