iPhone 4 "Bu cihazda maksimum sayıda ücretsiz hesap oluşturdunuz"

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

iPhone 4 'te şifreyi unutmuştuk. Bende hesabı sildim sonra yeni kullanıcı oluşturdum (bilgisayardan) oluşturduğum hesapla 'da giremiyorum. Ne yapmam gerek?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Anladığım kadarı ile cihazının yeni bir iCloud hesabı etkinleştirme sınırı dolmuş. Daha önce bu cihazda etkinleştirilmiş bir hesabı kullanman gerekiyor. iPhone kullanmadığım için tam bilmiyorum ama bu mesajdan bu anlaşılıyor.