iPhone 4 iTunes yazılı ekranda kaldı

pdr50 (15) 5 yıl önce sordu

ıphone 4 itunes yazılı ekranda kaldı açamadım ne yapabilirim.

darkcrak 5 yıl önce

Ressim çekip koya bilir misin

omercik 5 yıl önce

nasıl bir ekranda kaldı tam olarak? ekrandaki yazıları buraya yazar mısın

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 5 yıl önce cevapladı

Güç tuşuna kısa süre basılı durursan o ekrandan çıkacaktır

pdr50 (15) 5 yıl önce cevapladı

Resim yükleyemedim ama mavi müzik simgesi altinda iTunes yazısı bide usb kablosu simgesi.

omercik 5 yıl önce

"iPhone etkin değil. iTunes'a bağlanın" böyle mi yazıyor?

pdr50 5 yıl önce

Etkin değil yazısı yok sadece iTunes var üstünde müzik simgesi en alttada usb kablo şarj simgesi var yarım saat şarjda takılı kaldı ama güç tuşuna bastigimda ekranda takılı kalan yazılar hemen gidiyor.

omercik 5 yıl önce

Açıkçası iPhone'dan pek anlamam yaşadığınız sorunu da tam olarak göremediğim için bir şey diyemiyorum. Bi telefoncuya falan götürüp baktırın @pdr50