iPhone 5 'e nasıl format atılır? Iphone 5'e nasıl hard reset atılır?

murat (12492) 10 yıl önce sordu

iPhone 5 kabolusuz, wi-fi ağa bağlanma sorunu gibi problemler yaşıyorsanız,
ilk önce iphone 5'i fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz.
Unutmayın bu işlemdem sonra tüm bilgileriniz silinecektir.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı
  1.   iPhone 5'in Home (ekranın altındaki düğme)  ve Power (üst bölümdeki açma kapama) düğmesine aynı anda tutun.

  2. Ekranda sürükle Kapat ibaresini göreceksiniz.  iPhone 5 kapanana kadar bekleyin.

  3. Apple logosunu gördüğünüzde elinizi düğmelerden çekin. Hard reset yani fabrika ayarlarına döndürme işlemini gerçekleştirdiniz.