iPhone 5s silinen verileri kurtarma

sener6464 (1) 8 yıl önce sordu

iPhone 5s kullanıyorum. İki gün önce ekran kırmızıya döndü. Burada tamirciye götürdüm, bana içindeki bilgilerin silindiğini kurtarılamadığını söyledi. Rehberi olsun kurtarabilir miyiz? Yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

iPhone cihazlarda kırmızı ekran sorunu cihazı yükleme modunda sıfırlayarak çözülebiliyor. Tamirci kişi cihazı sıfırlayarak sorunu çözmüştür. Bu durumda rehberin geri gelmesi maalesef mümkün değil.